Start Aktualności Studenci z Nysy znów najlepsi!

Studenci z Nysy znów najlepsi!

przez Nysa Hot

Kolejne Akademickie Mistrzostwa Polski za nami. AZS PWSZ Nysa znalazł się na najwyższym stopniu podium. Tym razem studenci rywalizowali w ergometrze wioślarskim.

– Organizatorem zawodów była Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, której personel wraz ze studentami dołożyli wszelkich starań w zapewnieniu uczestnikom niezapomnianych wrażeń i emocji, oraz w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa w trakcie trwania zawodów. Pomimo problemów kadrowych i doskwierających kontuzji nasi wioślarze pod okiem Pana magistra Adama Wrony pokazali charakter i wolę walki po raz kolejny zdobywając pierwsze miejsce w klasyfikacji Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych – czytamy na profilu Trenerzy z Nysy na FB.

– Kilkoro studentów ustanowiło swoje życiowe rekordy udowadniając, że sumiennie przepracowany okres przygotowawczy owocuje odpowiednim wynikiem sportowym w docelowych zawodach!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Foto: Trenerzy z Nysy/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź