Start Aktualności Studenci zapraszają na Juwenalia!

Studenci zapraszają na Juwenalia!

przez Nysa Hot

Samorząd studencki nyskiej Uczelni zaprasza na Juwenalia, nie tylko studentów, ale także mieszkańców. Planowane są m.in. koncerty – wśród muzycznych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie! Wydarzenie potrwa dwa dni (25 i 26 maja).

– Nasza główną gwiazdą będzie Łydka Grubasa, której nie trzeba nikomu przedstawiać! A przed nimi dwa zespoły, których być może jeszcze nie znacie, a naprawdę warto – Kawa z Mlekiem oraz Ikarus Feel. Będą zabawy integracyjne, dyskoteka i fotobudka. Każdy będzie miał również możliwość, aby wesprzeć stoisko charytatywne – mówi Jowita Skowrońska, wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego.

– Drugiego dnia spędzimy czas bardziej na sportowo! Jednak będzie to coś innego niż zwykle – turniej Futbolu Australijskiego. Nie martwcie się, że nie znacie zasad – prawie nikt nie zna. Będzie to przed wszystkim dobra zabawa i możliwość poznania tego sportu. A po rozgrywkach świętujmy sportowe sukcesy i bawimy się w Arsenale!  – dodaje Jowita Skowrońska.

Dodajmy, że Nyskie Juwenalia zostały objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Opolskiego.

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/638254537642328/?ref=newsfeed

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź