Start Aktualności Studenckie życie kwitnie! Kolejna bardzo udana impreza żaków PANS

Studenckie życie kwitnie! Kolejna bardzo udana impreza żaków PANS

przez Nysa Hot

Jak połączyć Walentynki z Dniem Kobiet? Pokazali to studenci, którzy celebrowali oba te wyjątkowe święta jednego wieczoru. Zabawie nie było końca, a Samorząd Studencki PANS już zapowiada kolejne tematyczne imprezy!

Cykl imprez tematycznych organizowanych przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie nadal trwa. W styczniu był Studencki Karnawał, a kilka dni temu Studenckie Walentynki i Dzień Kobiet w jednym!

Zabawa była zatem też podwójna, a frekwencja zdecydowanie dopisała. Nasi studenci bawili się w rytm muzycznych hitów, nie zabrakło też kultowej Belgijki. To taniec, który podbił serca Polaków. Nie może go zabraknąć na weselu, studniówce czy po prostu dobrej imprezie.

Kolejna tematyczna impreza studentów odbędzie się już w kwietniu. Wkrótce Samorząd Studencki PANS ma podać szczegóły tego wydarzenia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź