Start Aktualności Studentka filologii angielskiej nyskiej PWSZ na praktyce na Malcie

Studentka filologii angielskiej nyskiej PWSZ na praktyce na Malcie

przez Nysa Hot

Studenci nyskiej Uczelni mogą wyjechać podczas wakacji za granicę. W ramach Programu Erasmus+ Aleksa Rał, studentka kierunku filologia w zakresie filologii angielskiej, odbyła praktykę na Malcie. Studentka pracowała w firmach: Betting Connections oraz SpotON Connections, zajmujących się rekrutacją do pracy.

Do obowiązków Aleksy należały głównie zadania z działu marketingowego np.: pisanie artykułów dotyczących porad biznesowych, rekrutacji i relokacji do konkretnych krajów, tworzenie kontentu wizualnego, analiza konkurencji i trendów w mediach społecznościowych, reklamowanie ofert pracy, a także tłumaczenie na język polski ofert pracy skierowanych także na rynek polski.

– Program Erasmus jest dla mnie drzwiami do rozwoju. Tak naprawdę dzięki takiemu wyjazdowi nie tylko zdobywamy większe kompetencje językowe i atrakcyjne CV, ale także możemy poprawić nasze kompetencje społeczne – podkreśla studentka.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź