Start Aktualności Studenci nyskiej Uczelni zakwalifikowali się do Ogólnopolskiego Konkursu Talentów Muzycznych!

Studenci nyskiej Uczelni zakwalifikowali się do Ogólnopolskiego Konkursu Talentów Muzycznych!

przez Nysa Hot

Studenci Wydziału Jazzu PANS w Nysie wezmą udział w Ogólnopolskim Konkursie Talentów Muzycznych. To piękne i utalentowane wokalistki i instrumentalistki Karolina Hozer i Julia Ciszewska oraz zdolni instrumentaliści Olek Burczyk oraz Grzesiek Ciesielczyk. Kwartet tworzy zespół Kawa z Mlekiem, który mogliśmy usłyszeć m.in. podczas ostatnich Juwenaliów. 

Drodzy Nasi! Oprócz płyty, nad którą prężnie pracujemy, chciałyśmy poinformować, że Kawa z Mlekiem zakwalifikowała się do IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Talentów Muzycznych im. Alexa Popka w Kluczborku! Jest nam niezmiernie miło i z całego serca dziękujemy! Wraz z naszymi chłopakami (Olek Burczyk oraz Grzesiek Ciesielczyk) serdecznie zapraszamy na koncert finalistów, który odbędzie się w Centrum Kultury w Kluczborku, 23.03. Rozpoczęcie – godzina 13.00 – mówią Karolina Hozer i Julia Ciszewska. 

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Foto: Kawa z Mlekiem/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź