Start Aktualności Studiuj w Nysie! Trwa rekrutacja do Akademii

Studiuj w Nysie! Trwa rekrutacja do Akademii

przez Nysa Hot

Trwa rekrutacja na studia wyższe. Nysa od lat przyciąga studentów dzięki ciekawym kierunkom, programom stypendialnym i dużym możliwościom rozwoju osobistego. Hasło w Nysie za darmo studiujesz, za darmo mieszkasz poszło w kraj, ale do naszego miasta przyciąga także niepowtarzalna atmosfera.

Rekrutacja na nyską Uczelnię – kliknij link

Indywidualne podejście do studentów, zajęcia z dronami i na najlepszym oprogramowaniu, wymiany międzynarodowe, nowe magisterki, dobra współpraca z lokalnymi firmami – Państwowa Akademia Nauka Stosowanych w Nysie w ostatnich latach zrobiła wiele, by było o niej głośno w tej części Polski.

Osoby wybierające studia na PANS pytają głównie o kierunki takie jak dietetyka, kosmetologia, informatyka, pielęgniarstwo, czy też o bardzo mocne w Nysie ratownictwo medyczne. Po tych kierunkach o pracę na pewno nie będzie trudno, co pokazują liczne przykłady absolwentów Uczelni.

Uczelnia oferuje również kształcenie na takich ciekawych kierunkach jak np. architektura światła, jazz i muzyka estradowa, inżynieria produkcji, bezpieczeństwo wewnętrzne, czy też bardzo modne o ostatnich 4 latach psychofizyczne kształtowanie człowieka.

Nyska alma mater inwestuje nie tylko w dobry poziom kształcenia, ale też stale rozwija możliwości sprzętowe i infrastrukturę. Dodatkowo niebawem rusza budowa kompleksu sportowo-dydaktycznego przy ul. Kraszewskiego.

Przyszli studenci mają czas do 17 lipca na rejestrację elektroniczną i złożenie stosownych dokumentów. W przypadku niewypełnienia limitów przyjęć, rekrutacja na odpowiednie kierunki zostanie przedłużona do dnia 21 sierpnia. O tym, ile osób wybrało w tym roku studiowanie w Nysie, ostatecznie przekonamy się pod koniec września.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź