Start Aktualności Stypendium Gminy Otmuchów dla studentki nyskiej PWSZ

Stypendium Gminy Otmuchów dla studentki nyskiej PWSZ

przez Nysa Hot

Studentka III roku kierunku Finanse i rachunkowość – PWSZ w Nysie, Ewa Wróbel, otrzymała stypendium w ramach programu stypendialnego fundowanego przez Gminę Otmuchów dla studentów PWSZ w Nysie.

Studentka otrzymała wysokie oceny Komisji Stypendialnej m.in. za średnią ocen, praktyki oraz staż w Gminie Otmuchów.

W przekazaniu certyfikatu uczestniczyli m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Otmuchów – Jan Woźniak, Dyrektor Zespołu Obsługi Szkolnictwa – Wiesław Mazek, Rektor PWSZ w Nysie – prof. Przemysław Malinowski, Prodziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych – dr inż. Danuta Seretna-Sałamaj, prof. PWSZ w Nysie oraz mgr Mirosław Aranowicz z Wydziału Nauk Ekonomicznych, członek Komisji d/s Stypendium Fundowanego.

O stypendium Burmistrza Otmuchowa mogą się ubiegać studenci III roku studiów pierwszego stopnia, którzy odbyli praktykę po II roku. Przypomnijmy, że na początku bieżącego roku podpisano umowę o współpracy pomiędzy Gminą Otmuchów a Państwową Wyższa Szkołą Zawodową w Nysie, której celem jest wdrożenie praktyk, staży i stypendiów dla studentów oraz absolwentów kierunku finanse i rachunkowość.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź