Start Lifestyle Sushi posypane złotym kawiorem kulinarnym hitem! Podbije Wasze serca i podniebienia!

Sushi posypane złotym kawiorem kulinarnym hitem! Podbije Wasze serca i podniebienia!

Shibuya Sushi w Nysie

przez Nysa Hot

Kuchnia azjatycka robi ostatnio u nas prawdziwą furorę. Nysanie pokochali egzotyczne smaki. Szczególnie dużą popularnością cieszy się sushi. Przysmak rodem z Japonii znajdziemy w Shibuya Sushi.

Jeżeli chcemy coś wyjątkowego dla naszego podniebienia koniecznie musimy spróbować m.in. California Rainbow, w którym znajdziemy krewetkę w tempurze, surimi, łososia, tuńczyka, ryż, sos tonkatsu i majonez kewpie. Wszystko posypane jest złotym kawiorem. Koniecznie musimy też skosztować zestawu Devil, który już teraz cieszy się ogromnym powiedzeniem wśród klientów.

– Bazujemy tylko na oryginalnych, świeżych produktach, kalifornijskim ryżu, świeżych rybach z certyfikowanej hodowli. Pracują u nas wykwalifikowani sushi masterzy, przyrządzają wszystko od A do Z na miejscu – mówi Piotr Kurowski, właściciel Shibuya Sushi.

Sushi możemy zamawiać pod nr 500 11 99 44, przez portal pyszne.pl lub osobiście w lokalu przy ul. Królowej Jadwigi 15 a w Nysie.

Zobacz profil na FB – https://www.facebook.com/shibuyasushinysa/

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź