Start Aktualności Świąteczny klimat w nyskim starostwie

Świąteczny klimat w nyskim starostwie

przez Nysa Hot

W starostwie są myślami nie tylko przy wakacjach, ale też przy… świętach. Jeszcze w sierpniu przy Piastowskiej mają stanąć palmy. Starostwo pokazało już także wizualizacje bożonarodzeniowych iluminacji. Będzie można podziwiać je na początku grudnia.

Zdarzało się, że niektóre supermarkety sprzedawały świąteczny asortyment już we wrześniu. Ba, już wczesną jesienią z głośników w niektórych galeriach handlowych można było usłyszeć dobrze znane melodie kojarzone z okresem Bożego Narodzenia. Nyskie starostwo postanowiło pójść jeszcze krok dalej i już w lipcu (!) zaprezentowało wizualizacje świątecznych iluminacji.

Trzeba przyznać, że gdy temperatura szybuje powyżej 30 stopni nawet dobrze ogląda się takie obrazki. I jakby od razu robi się odrobinę chłodniej. Nowe ozdoby dołączą do tych wcześniejszych, zakupionych przez gminę, jak miś czytający bajki, karoca z reniferem czy bombka dla zakochanych.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź