Start Aktualności Świetna impreza na Błękitnej Zatoce

Świetna impreza na Błękitnej Zatoce

przez Nysa Hot

Kolejna ciekawa impreza w naszym regionie. 

Świat przeżywa prawdziwy boom na imprezy odbywające się za dnia. Coraz większe grono publiczności poszukuje wydarzeń rozpoczynających się we wczesnych godzinach popołudniowych. Wynika to z faktu, że oryginalne pokolenie raverów wchodzi we wczesne lata 50, a osoby  w średnim wieku świadome są znaczenia swojego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Obydwa pokolenia posiadają również znacznie większą ilość obowiązków w porównaniu z młodszymi entuzjastami imprez tanecznych.

W Polsce naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów wychodzi impreza Trip The Light Fantastic, o której już informowaliśmy. TTLF odbędzie się 22.06 na Błękitnej Zatoce w Głębinowie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 2:00 nad ranem.

– Program wydarzenia ułożony jest z myślą o osobach, które chętnie spędzą dzień, bawiąc się w promieniach popołudniowego słońca. Plaża na Błękitnej Zatoce, znajdująca się o poziom niżej od sceny umożliwia spędzenie pełnego dnia relaksu z muzyką łączącą się w jedność z malowniczym krajobrazem Jeziora Nyskiego. Zachęcamy wszystkich fanów odkrywania nowych brzmień, analogowych nośników winylowych, relaksu w otoczeniu natury oraz pląsania po parkiecie do spędzenia pierwszego dnia wakacji razem z nami – informują organizatorzy.

Plan godzinowy: 

13:00 IGN
14:00 Bednarski (Re-defined)
15:30 Juru (Aaja Music)
16:30 Popii
18:00 Elber (Hedonist)
20:00 Mike O’Mara (Love Will Save The Day FM)
22:00 James Greenwood (Semi-skimmed Edits/Supernature Disco)
24:00 U.S.E. (Trip The Light Fantastic)
02:00 End

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź