Start Hot Sylwester w środku lata. Na Festiwal Ognia i Wody dowiozą nas autobusy MZK

Sylwester w środku lata. Na Festiwal Ognia i Wody dowiozą nas autobusy MZK

przez Nysa Hot

Już w tę sobotę (26 sierpnia) odbędzie się największa impreza tego sezonu – Festiwal Ognia i Wody.

O 21:30 zacznie się GŁÓWNY POKAZ – w trakcie którego na niebie rozbłysną TYSIĄCE FAJERWERKÓW – przy akompaniamencie laserów, miotaczy ognia i dymu!

– Jakby tego było jeszcze mało – show uświetni EPICKI FILM O HISTORII NYSY. Gwarantujemy, że dowiecie się o naszym mieście takich rzeczy, że zmrozi Wam krew, ale też i pękniecie z dumy. A wszystko to oblane będzie gęstym sosem filmowej muzyki  i narracji. Pokaz i film będzie widać najlepiej z głównej plaży naszego ośrodka – dlatego zapraszamy do zakupu biletów już teraz! – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina. 

KUP BILETY: https://www.kupbilet.pl/festiwalogniaiwody2023/opis

Dodajmy, że warto zostawić samochód i pojechać na Festiwal autobusem. Do Skorochowa będzie można dojechać liniami płatnymi: 2 oraz 3. Linie będą kursować zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy.

Ponadto organizator Festiwalu zapewnił dodatkowe autobusy, które będą kursować bezpłatnie. Rozkład bezpłatnych autobusów dostępny jest tutaj: BEZPŁATNE AUTOBUSY NA FESTIWAL OGNIA I WODY.

Co także bardzo istotne, jak informuje Miejski Zakład Komunikacji w Nysie, 26 sierpnia zmianie ulegnie organizacja ruchu w rejonie m.in. ul. Ujejskiego, Saperskiej, Słonecznej, Orzeszkowej, 3 Maja, Jeziornej. W związku z powyższym autobusy linii 2 oraz 8 będą kursować zgodnie z tymczasową organizacją ruchu.

Autobusy linii 2, po wprowadzeniu jednokierunkowego ruchu na ul. Saperskiej będą kursować, zgodnie z organizacją, przez Otmuchowską i wracać przez Skorochów/Saperską jednokierunkową ulicą. Przystanki na ul. Saperskiej w stronę Skorochowa zostaną w tym czasie wyłączone z użytkowania (dostępne będą przystanki w stronę miasta).

Autobusy linii 8, w związku z brakiem możliwości wjazdu na Zamłynie, nie będą wjeżdżały na przystanek przy ul. Jeziornej (MZK prosi pasażerów o korzystanie z przystanku Mickiewicza Transbud).

– Przedmiotowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w dniu 26.08.2023r. od godziny 15:00 (przejazd przez tamę oraz ruch jednokierunkowy na ulicy Saperskiej od godz.18:00) i obowiązywać będzie do dnia 27.08.2023r. do godz. 03:00. Znak zakaz wjazdu na ulicy Saperskiej przy skrzyżowaniu z ul. Mieczysława I (DW 489) zostanie wprowadzony od godz.15:00 – informuje MZK w Nysie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź