Szalony policyjny pościg ulicami Nysy. Kilkanaście radiowozów w akcji | Nysa Hot
Start Hot Szalony policyjny pościg ulicami Nysy. Kilkanaście radiowozów w akcji

Szalony policyjny pościg ulicami Nysy. Kilkanaście radiowozów w akcji

przez Nysa Hot

Kierowca mazdy nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ruszyli za nim w pościg, który trwał aż do ul. Krasickiego przy Cmentarzu Garnizonowym.

Akcja niczym z filmu policyjnego

To było akcja niczym z policyjnego filmu lub kina akcji. Jadący obwodnicą od strony Otmuchowa, kierowca mazdy nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Widząc funkcjonariuszy zdecydowanie przyspieszył. Ci ruszyli za nim w pościg.

Jak relacjonuje jedna z naszych Czytelniczek, która również jechała samochodem przez obwodnicę, uciekający mazdą mężczyzna jechał nie tylko całą szerokością jezdni, ale także po chodniku. Goniło go kilka radiowozów.

Auto uderzyło w drzewo, kierowca uciekł

Kierowca przejechał m.in. Jędrzychów, ulicę Mieczysława i  Eichendorffa, by finalnie zatrzymać się na drzewie rosnącym przy Cmentarzu Garnizonowym na ul. Krasickiego, niedaleko popularnego sklepu “Szczęście”.

Jak powiedział nam rzecznik nyskiej policji Mateusz Szwaiger, policjanci zatrzymali cztery młode osoby, dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Kierowca mazdy uciekł, tym razem pieszo. Wciąż trwa policyjny pościg.

 

1 komentarz
1

Powiązane artykuły

1 komentarz

Dawidek 1 marca 2021 - 15:34

Ul. Krasickiego nie Krasińskiego 🙂

powtórz

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź