Start Hot SZOK! 65-letnia kobieta podejrzana o bestialskie zabicie psa

SZOK! 65-letnia kobieta podejrzana o bestialskie zabicie psa

przez Nysa Hot

Ta sprawa wywołała wielkie poruszenie w Internecie. Także czytelnicy Nysa Hot w bardzo ostrych słowach komentowali nasz artykuł o bestialskim zabiciu psa. Sprawa jest tym bardziej szokująca, że podejrzaną o tę ohydną zbrodnię jest 65-letnia kobieta.

Przypomnijmy – do tej tragedii doszło w miejscowości Burgrabice w powiecie nyskim. Właściciel poszukiwał swojego zaginionego psa od 30 marca. Niestety, zwierzę znaleziono martwe. Jak się okazało, ktoś wrzucił czworonoga do studni i przykrył ją pokrywą. Biedny psiak desperacko walczył o życie i wydostanie się z tej pułapki. Nie udało mu się. Policjanci wciąż prowadzą postępowanie w tej sprawie.

-W trakcie podjętych czynności przedstawiono zarzut 65-letniej kobiecie – mówi Agnieszka Huczek z Komendy Powiatowej Policji w Nysie. – Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie kobieta jest mieszkanką Burgrabic. Policja nie ujawnia czy 65-latka przyznała się do winy. Na pewno będziemy monitorować tę bulwersującą sprawę.

Foto: Maciej Szop/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź