Start Aktualności Szpital MSWiA w Głuchołazach wśród najlepszych placówek medycznych na świecie

Szpital MSWiA w Głuchołazach wśród najlepszych placówek medycznych na świecie

przez Nysa Hot

Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II znalazł się w rejestrze czołowych placówek medycznych na świecie. Szpital został wpisany do TOP 100 najlepszych regionalnych przedsiębiorstw i organizacji w kategorii „medycyna i opieka zdrowotna”.

Rehabilitacja pocovidowa

SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach, jako pierwszy w Europie, stworzył Centrum Rehabilitacji po przebyciu COVID-19. Placówka opracowała też autorski program pilotażowy rehabilitacji leczniczej po zakażeniu koronawirusem. Wszystkie te działania są skierowane m.in. na redukcję powikłań, poprawę wydolności wysiłkowej i krążeniowej, sprawności oddechowej, a także wsparcie zdrowia psychicznego. Program obejmuje ozdrowieńców i pomaga im w powrocie do pełnej sprawności po przebyciu choroby.

Nagroda „TOP-100. Achievements-2021”, którą otrzymał szpital MSWiA w Głuchołazach, służy promowaniu i budowaniu wizerunku najlepszych regionalnych marek na rynkach międzynarodowych i krajowych. Nagrody za osiągnięcia (The Achievements Awards) są przyznawane w różnych kategoriach, m.in. w kategorii „medycyna i opieka zdrowotna”. Komitet organizacyjny nagrody ma siedzibę w Oksfordzie (Wielka Brytania).

Źródło: gov.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź