Start Aktualności Szukając grobu skorzystaj z bezpłatnej wyszukiwarki GROBONET

Szukając grobu skorzystaj z bezpłatnej wyszukiwarki GROBONET

przez Nysa Hot

Na stronie internetowej spółki EKOM (EKOM sp. z o.o.) w zakładce Cmentarz znajdziemy bezpłatną wyszukiwarkę grobów GROBONET, która wskazuje miejsca pochowku osób zmarłych pochowanych na obu cmentarzach komunalnych w Nysie, przy ul. Mieczysława I i Złotogłowickiej.

Baza jest uaktualniana na bieżąco. Dzięki wyszukiwarce użytkownik strony ma możliwość odnalezienia konkretnej osoby pochowanej w Nysie.

-Wystarczy wpisać imię i nazwisko osoby zmarłej. Wynikiem wyszukiwania będzie dokładna informacja o zmarłym z podaną dokładną lokalizacją grobu (sektor, rząd, miejsce). Każdy wynik wyszukiwania posiada dołączony podgląd mapy cmentarza. – mówi Dominika Tęczar ze spółki EKOM.

Dodatkowo możemy skorzystać z takich usług jak zapalenie znicza lub ustawienie kwiatów na grobie, czy też mycie pomnika wraz z utwardzeniem i porządkowaniem terenu.

-Jest to oferta skierowana szczególnie dla osób, które nie mogą osobiście z różnych względów zapalić znicza a chcieliby uczcić pamięć o zmarłym. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. – dodaje Dominika Tęczar.

Link do usługi GROBONET – GROBONET – wyszukiwarka osób pochowanych – Cmentarze Komunalne w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź