Start Aktualności Szukasz pracy? Wyjedź do Niemiec ze sprawdzonym pracodawcą

Szukasz pracy? Wyjedź do Niemiec ze sprawdzonym pracodawcą

przez Nysa Hot

LTD Pflege Service to polska agencja zatrudnienia, specjalizująca się w pośrednictwie pracy, zwłaszcza nastawionej na kierunek niemiecki. Szukasz niezawodności? Skorzystaj z ich usług. Podejmując pracę możesz liczyć na całodobowe wsparcie koordynatora.

Legalna praca w Niemczech

Berlin, Frankfurt, Hardheim? Na stronie https://ltd-ps.com/ znajdziemy miejsca pracy dla opiekunki bądź opiekuna osób starszych, profilowane pod kątem ich predyspozycji językowych, wymagań i potrzeb. Poza profesjonalną rekrutacją firma z Nysy zapewnia stałe wsparcie koordynatora dostępnego 24h/7 oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Oferty pracy są zarówno dla osób znających język niemiecki, jak i dla tych, którzy chcą dopiero zacząć naukę.

Szczegóły można poznać w biurze mieszczącym się w Galerii Nyskiej (IIp, p. 216). 31 sierpnia mobilny punkt znajdziemy również przy ul. Zamkniętej. Warto podejść i sprawdzić aktualne oferty dla opiekunów, a także zapytać o szczegóły pobytu w Niemczech, zakwaterowanie, czy też dostęp do Internetu w Niemczech.

Firma stawia również na edukację opiekunów, poprzez udostępnianie materiałów branżowych, z których można dowiedzieć się m.in. jak rozpoznać depresję i choroby wieku starczego.

Doradztwo telekomunikacyjne w Niemczech

Szukasz pomocy w wyborze oferty telekomunikacyjnej, dostawcy Internetu w Niemczech, finalizacji umowy, rozwiązywania problemów z łącznością i komunikacją, zakupu telefonu lub innych tego typu sytuacji?  Radzimy skorzystać z usług autoryzowanego przedstawiciela znanych i cenionych operatorów telekomunikacyjnych i sieci komórkowych takich jak Vodafone, o2, Otelo, Congstar, Mobilcom-Debitel, Yourfone, Ay Yildiz, 1&1 i wiele innych.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź