Start Aktualności Szukasz wygodnego apartamentu? Sprzedaż nowego etapu już się rozpoczęła

Szukasz wygodnego apartamentu? Sprzedaż nowego etapu już się rozpoczęła

Dawna słodownia przy ul. Słowiańskiej odzyskuje dawny blask

przez Nysa Hot

Kwiecień 2023 roku – to data oddania kolejnego budynku na Osiedlu Nowa Słodownia. Niezwykła atmosfera, estetyczna architektura, dobra lokalizacja oraz maksymalna funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej, to najważniejsze cechy tego przedsięwzięcia.

Nowa Słodownia, nowe możliwości

W budynku będą znajdować się 33 mieszkania z metrażem 36, 44, 56, 75 i 85 m2. Liczba pokoi od 2 do 4. Za projekt odpowiada nyskie studio projektowe Grębski. Projektanci w czteropiętrowym budynku przewidzieli windę. Do dyspozycji przyszłych lokatorów, obok miejsc postojowych naziemnych, będzie również garaż podziemny. Do mieszkań na parterze przypisane będą indywidualne ogrody, a do każdego mieszkania balkon. Co ciekawe, jeden apartament będzie z  tarasem na dachu. W projekcie zaplanowano również miejsce dla dwóch lokali usługowych.

Zainwestuj… w spokój

Inwestycja znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, w której można komfortowo odpocząć po pracy, jednocześnie mając zapewniony bardzo wygodny dostęp do centrum miasta. Nowa Słodownia będzie doskonałym wyborem zarówno w przypadku singli, młodych par, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. To także znakomita okazja do ulokowania kapitału inwestycyjnego. – Budynek jest piękny sam w sobie – ocenia architekt, Tomasz Grębski. – Po zaplanowanych pracach, zapomniany gmach stanie się prawdziwą perełką. Cała działka to ponad 80 arów, a inwestor planuje zagospodarować cały teren na nowo. Oczywiście nie zabraknie zieleni i placu zabaw.
Obecnie trwają pierwsze prace budowlane.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie mieszkań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 780 183 473.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź