Start Hot Ta gwiazda przyciągnie tłumy na Lato Kwiatów!

Ta gwiazda przyciągnie tłumy na Lato Kwiatów!

przez Nysa Hot

Wielkimi krokami zbliża się sztandarowa impreza w naszym regionie! Jak mówi Burmistrz Otmuchowa Jan Woźniak, przygotowania do tegorocznego Lata Kwiatów są już na finiszu. Włodarz miasta zdradził też nazwisko jednej z gwiazd, która zaśpiewa podczas imprezy.

W tym roku Lato Kwiatów odbędzie się w dniach 1-3 lipca. Wśród wielu atrakcji, jedną z najważniejszych będą oczywiście wieczorne koncerty.

Tym razem na scenie zobaczymy między innymi Dawida Kwiatkowskiego. Do niedawna młody piosenkarz był ulubieńcem głównie nastolatek, ale dzięki jego nowym muzycznym dokonaniom zapisał się także w świadomości nieco starszych słuchaczy i także tu zyskał kolejne pokaźne grono fanów. Ostatnio wylansował takie przeboje jak „Proste” czy „Bez Ciebie”.

W tym roku czeka nas 49. edycja Lata Kwiatów, a już za rok jubileuszowa 50. edycja. Prawdopodobnie w 2023 roku impreza będzie trwać aż 5 dni!

Foto ilustracyjne: Pixabay 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź