Start Hot Takiego miejsca w Nysie jeszcze nie było!

Takiego miejsca w Nysie jeszcze nie było!

przez Nysa Hot

Stres, kłopoty w pracy, a do tego piętrząca się lista rzeczy do zrobienia – cały czas odkładamy na bok zadbanie o siebie i własny relaks i komfort. Czas najwyższy to zmienić! Senso Spa wychodzi z ciekawą propozycją jak przywrócić nasze siły witalne.

Gabinet proponuje Floating. To sesja relaksacyjna w specjalnej kabinie, która gwarantuje pełne wyciszenie i odcięcie od bodźców zewnętrznych, dzięki czemu regeneruje, odpręża i przywraca siły witalne.

Kabina wypełniona jest wodą o wysokim stężeniu soli Epsom (siarczan magnezu), temperatura wody zbliżona jest do temperatury naszego ciała (ok. 36 ⁰C). Ciało może swobodnie dryfować nie czując grawitacji, a umysł skutecznie się regeneruje. Jedna sesja floatingu daje taką regenerację organizmu jak cztery godziny snu!

Co ciekawe, regularne korzystanie z sesji floatingowych pozwala usunąć lub znacząco zredukować objawy bólowe oraz stany zapalne! Ponadto  obniża ciśnienie krwi, wzmacnia odporność, poprawia pamięć i koncentrację, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia przemianę materii, korzystnie wpływa na stan skóry i włosów.

Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej www.sensospa.pl

Senso Spa znajdziemy na ul. KEN 54/P5. Nr tel. – 793 707 220.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź