Start Hot Takiego show Nysa jeszcze nie widziała! Spektakularny Festiwal Ognia i Wody

Takiego show Nysa jeszcze nie widziała! Spektakularny Festiwal Ognia i Wody

przez Nysa Hot

To było po prostu spektakularne! Takiego show Nysa jeszcze nie widziała! Fajerwerki, lasery, miotacze ognia, flyboardy i wiele więcej! Tak wyglądała tegoroczna edycja Festiwalu Ognia i Wody.

Spektakularne show przygotowane przez firmę Nakaja Art – pokazy ogni sztucznych, pirotechnika, fajerwerki oglądały tysiące osób na plaży Ośrodka Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie.

Widowisko trwało prawie godzinę! Tegoroczne show podczas Festiwalu Ognia i Wody przebiło wszystkie poprzednie edycje!

Wisienką na torcie był film o niezwykle burzliwej, ale jakże interesującej historii naszego miasta, które w tym roku świętuje 800-lecie.

Dziękuję że byliście ze mną. Dziękuję wszystkim niezastąpionym pracownikom za olbrzymi wkład pracy, zaangażowanie i wielkie serce! Kawał dobrej roboty! Anna Kopcisz – dałaś radę jak nikt!!! Łukasz Bogdanowski . .. długo by wymieniać! Każdy z Was dał z siebie wszystko… no może nie każdy…  Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Aleksander Wadoń – pozamiataleś. Praca z Wami to czysta przyjemność… za rok dzięki Wam wiem że będzie jeszcze piękniej – mówi Edyta Peikert, prezes spółki AKWA.

Muzyczną gwiazdą tegorocznego Festiwalu Ognia i Wody był ZBUKU, raper dobrze znany nyskiej publiczności.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź