Start Hot Takiej imprezy w Nysie jeszcze nie było!

Takiej imprezy w Nysie jeszcze nie było!

przez Nysa Hot

Wczoraj informowaliśmy o tym, że w Nysie powstanie strefa kibica na Euro 2020. Dziś wiemy już, gdzie będziemy mogli kibicować Polakom. Agencja Rozwoju Nysy usytuuje strefę na kąpielisku Frajda.

Strefa kibica na kąpielisku Frajda

-Strefa będzie zlokalizowana na boisku obok kąpieliska. Stanie tam ogromny telebim. Pokażemy co najmniej 3 spotkania grupowe Polaków, ale wierzymy, że będzie ich sześć. Trzymam kciuki, by nasi zaszli w tym turnieju jak najdalej.  –  mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.

Co ważne, w czasie meczów będzie funkcjonować strefa gastronomiczna. Będziemy mogli zjeść coś pysznego, a organizatorzy przygotują też sporo atrakcji dla dzieciaków.

Piłkarskie emocje i nocna impreza na basenie

-Podczas pierwszego meczu ze Słowacją nie skorzystamy jeszcze z kąpieliska, ale mam nadzieję, że już podczas drugiego spotkania połączymy kilka imprez. Będzie strefa kibica, otwarte kąpielisko i planujemy także Noc Basenów. – dodaje Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.

Nocne imprezy na kąpielisku w ubiegłych latach przyciągały mnóstwo chętnych. Nie inaczej będzie zapewne i tym razem. Emocje zagwarantują natomiast mecze Polaków na Euro 2020.

Pierwszy mecz zagramy już 14 czerwca o godz. 18.00. Naszym rywalem będzie Słowacja. O punkty będziemy walczyć również ze Szwecją i z Hiszpanią.

Przypomnijmy, że podczas ostatnich Mistrzostw Europy w 2016r. Polska dostała do ćwierćfinału. Jak będzie tym razem? O tym na co stać podopiecznych Paulo Sousy przekonamy się już za kilka tygodni.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź