Start Aktualności Tego jeszcze nie było! Możesz wystąpić na Festiwalu Ognia i Wody!

Tego jeszcze nie było! Możesz wystąpić na Festiwalu Ognia i Wody!

przez Nysa Hot

Kolejny ciekawy pomysł Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie. Ośrodek zaprasza do współpracy utalentowane artystycznie osoby, by mogły zaprezentować swój talent szerokiej publiczności podczas Festiwalu Ognia i Wody. 

– Prowadzisz zespół muzyczny? Masz zdolności wokalne? Potrafisz fenomenalnie tańczyć? Posiadasz zdolności, którymi chciałbyś się podzielić? Wystąp przed największą publicznością zgromadzoną 26 sierpnia podczas Festiwalu Ognia i Wody i zostań supportem przed gwiazdą wieczoru – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina. 

– Wyślij zgłoszenie wraz z demo swoich utworów i występów na adres: l.bogdanowski@wikakwa.pl. Najlepszych zaprosimy do współpracy.

Przypomnijmy, że w tym roku widowisko w czasie Festiwalu Ognia i Wody będzie nawiązywało do 800-lecia Nysy i naszej lokalnej historii. W planach jest także pokaz krótkiego filmu na telebimach.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź