Start Hot Teściowa wezwała służby ratunkowe do nieprzytomnego zięcia

Teściowa wezwała służby ratunkowe do nieprzytomnego zięcia

przez Nysa Hot

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 15.30 w Łambinowicach. Kobieta wezwała służby ratunkowe gdy zobaczyła nieprzytomnego zięcia. 38-latek leżał na podłodze w swoim mieszkaniu.

Na miejsce najpierw dotarli strażacy, którzy niezwłocznie przystąpili do reanimacji mężczyzny. Został wezwany także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z powodu braku wolnego ZRM (Zespół Ratownictwa Medycznego)w okolicy dyżurny SK (Stanowisko Kierowania )w Nysie kieruje nasz zastęp do osoby nieprzytomnej leżącej w mieszkaniu.Po przybyciu na miejsce zdarzenia udzielamy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Po chwili na miejsce przylatuje śmigłowiec z lekarzem i kontynuujemy udzielanie pomocy. Pacjent zostaje przetransportowany śmigłowcem do szpitala – relacjonuje zdarzenie OSP Łambinowice.

Policjanci ustalają co wydarzyło się w mieszkaniu mężczyzny. Funkcjonariusze wyjaśniają czy było to po prostu zasłabnięcie czy też w zdarzeniu mogły brać udział osoby trzecie.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź