Start Hot Tomek Grabowski przejdzie operacje w Niemczech. Trzymamy kciuki!

Tomek Grabowski przejdzie operacje w Niemczech. Trzymamy kciuki!

przez Nysa Hot

Już dzisiaj chłopiec będzie operowany w klinice w Munster w Niemczech. Jego historia poruszyła serca nysan.

25 września w Nyskim Domu Kultury odbyła się impreza charytatywna, podczas której zbierane były środki na operację 8-letniego Tomka Grabowskiego. Przypomnijmy, że chłopiec cierpi na wrodzoną wadę serca – atrezję zastawki tętnicy płucnej z ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej i unaczynieniem płuc od naczyń krążenia obocznego.

Na portalach społecznościowych także trwały licytacje na rzecz chłopca. Historia sympatycznego 8-latka poruszyła serca nysan i mieszkańców naszego powiatu. W krótkim czasie udało się zebrać ogromną kwotę, ponad 245 tysięcy złotych! Teraz Tomek przejdzie operację ratującą jego serce.

– Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę. Dzięki wielu dobrym ludziom marzenia stają się realne. Mamy wszystkie środki na operację ratującą serce Tomka. Z wielką wdzięcznością patrzymy w przyszłość. Wierzymy, że będzie coraz lepiej – mówi Monika Grabowska, mama Tomka. 

Trzymamy kciuki za Tomka i wierzymy, że wszystko się uda!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź