Start Aktualności Tomek Grabowski wraca do sił po operacji serca!

Tomek Grabowski wraca do sił po operacji serca!

przez Nysa Hot

8-letni Tomek Grabowski z Nysy czuje się coraz lepiej po operacji serca, która została przeprowadzona w niemieckiej klinice w Münster

Chłopiec przeszedł skomplikowany zabieg 8 listopada. Operacja była trudna, cięższa niż przewidywano, ale powiodła się. Trwała ponad 7 godzin. Z dnia na dzień Tomek czuje się coraz lepiej. 

Tomek już czuje się dobrze, czasami uskarża się jeszcze na ból i męczy go kaszel, ale po za tym już jest w dobrej formie. Wczoraj usunęli mu wkłucie centralne, a dzisiaj został już odłączony od tlenu, saturację ma 98, a więc jest rewelacja. Teraz tylko czekamy jeszcze na usunięcie drenów, ale żeby to się stało to wszystkie płyny muszą zniknąć. Pozdrawiamy – mówiła w niedzielę Monika Grabowska, mama Tomka.

Za Tomka kciuki trzymała cała Nysa. Przypomnijmy, że historia sympatycznego 8-latka poruszyła serca nysan i mieszkańców naszego powiatu. W krótkim czasie udało się zebrać ogromną kwotę potrzebną by przeprowadzić zabieg. Zebrano ponad 245 tysięcy złotych!

Tomkowi życzymy dużo zdrowia i powrotu do pełni sił!

Foto: Serce Tomka/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź