Start Hot Tragedia na nyskim osiedlu. Mężczyzna znaleziony martwy pod blokiem

Tragedia na nyskim osiedlu. Mężczyzna znaleziony martwy pod blokiem

przez Nysa Hot

12 listopada na trawniku pod jednym z bloków na ul. Osmańczyka w Nysie przypadkowy przechodzień znalazł ciało mężczyzny. Prawdopodobnie 60-latek popełnił samobójstwo. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratora.

– Oględziny ciała wskazują, że mężczyzna leżał na tym terenie zielonym przez dłuższy czas. Do zgonu doszło prawdopodobnie w nocy z 11 na 12 listopada. Na ciele nie stwierdzono śladów walki, nic nie wskazywało na udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Podobne spostrzeżenie można wysnuć po oględzinach mieszkania – mówi Stanisław Barrzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Prokuratura przesłuchała świadków, w tym rodzinę mężczyzny. Jak się okazało, 60-latek borykał się z problemami osobistymi.

– To wzmacnia tezę, iż był to akt samobójczy. Oczywiście czekamy na opinię medyków sądowych – podkreśla Stanisław Barrzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź