Start Aktualności Tragiczna końcówka świąt. Zginęła kobieta i dziecko

Tragiczna końcówka świąt. Zginęła kobieta i dziecko

przez Nysa Hot

Policja podsumowała świąteczny weekend na drogach naszego regionu. Zatrzymano 39 nietrzeźwych kierowców. Wstępny bilans tegorocznych świąt na drogach Opolszczyzny to 4 wypadki, w których zginęły 2 osoby, a 8 zostało rannych.

– Od piątku, do świątecznego poniedziałku, na terenie województwa opolskiego doszło do 4 wypadków drogowych, w których zginęły 2 osoby, a 8 zostało rannych. Do tego najbardziej w tragicznego w skutkach wypadku doszło w powiecie nyskim. 10 kwietnia, około godz. 16:25, 36-letnia kierująca zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Niestety, w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła kierująca i 9-letnia pasażerka, dwie osoby podróżujące tym pojazdem zostały ranne – informuje opolska Policja. 

Przypomnijmy – na trasie Korfantów – Puszyna kobieta prowadząca samochód osobowy straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo.

Policjanci przebadali blisko 3 000 kierowców na zawartość alkoholu.  39 prowadziło auto na podwójnym gazie.

Policyjna akcja „Bezpieczny weekend – Wielkanoc” rozpoczęła się w piątek rano 7 kwietnia, a zakończyła w nocy w świąteczny poniedziałek.

Foto: KPP w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź