Start Aktualności Tragiczna śmierć 25-latka. Policja prowadzi śledztwo

Tragiczna śmierć 25-latka. Policja prowadzi śledztwo

przez Nysa Hot

Nyscy policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w powiecie nyskim, na trasie Korfantów – Niesiebędowice. Przypomnijmy – kierujący samochodem Mitsubishi Carisma, 25-latek, z nieustalonej przyczyny zjechał na lewy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu.

-Policjanci obsługujący zdarzenie wykonali szereg czynności na miejscu wypadku. Zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz dokumentacje fotograficzną. Wszystkie te czynności po to, by wyjaśnić wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.- informuje opolska Policja.

Policjanci po raz kolejny apelują też o zachowanie ostrożności na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od naszego zdrowego rozsądku

– Obecne warunki atmosferyczne sprawiają, że poruszanie się po drogach jest utrudnione szczególnie w nocy i rano. To właśnie wtedy temperatura spada poniżej zera. Pamiętajmy o właściwym przygotowaniu pojazdu do podróży, zmianie opon na zimowe, prawidłowym oświetleniu i zachowaniu bezpiecznego odstępu pomiędzy pojazdami. – apeluje opolska Policja.

Foto: opolska Policja

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź