Start Hot Tragiczna śmierć policjanta. Koledzy wspierają jego rodzinę

Tragiczna śmierć policjanta. Koledzy wspierają jego rodzinę

Challenge dla rodziny policjanta, który zginął w wypadku

przez Nysa Hot

Namysłowscy policjanci stworzyli nowy challenge, aby wesprzeć rodzinę tragicznie zmarłego kolegi. Cel jest prosty – zebrać pieniądze potrzebne dla żony i dzieci, zmarłego w wypadku drogowym mł. asp. Bogusza Karabana. Do akcji przyłączyli się także namysłowscy strażacy.

– Mimo, że Bogusz nigdy nie służył w namysłowskiej komendzie, znaliśmy się ze szkoły i podwórka. Jako koledzy i przyjaciele, namysłowscy policjanci stworzyli inicjatywę niosącą pomoc i wsparcie jego rodzinie – żonie Ani i dwójce malutkich dzieci – mówią policjanci z Namysłowa.

Policjanci wspólnie z namysłowskimi strażakami stworzyli challenge „Pomoc dla rodziny Bogusza”. Zasady są proste. Po otrzymaniu nominacji, należy wykonać dowolne ćwiczenie i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla rodziny zmarłego policjanta.

Do wsparcia akcji, namysłowscy mundurowi zaprosili kolegów z jednostek policji w Opolu, Kluczborku i Głubczycach oraz lokalnych samorządowców ze Starostwa i Urzędu Miejskiego w Namysłowie.

– Zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy pomocy dla rodziny naszego przyjaciela. Została zorganizowana zbiórka pieniędzy, aby pomóc im w tym trudnym czasie. Każdy, kto chce wesprzeć rodzinę Bogusza, może wpłacać pieniądze na konto zbiórki: Pomoc Ani i dzieciakom po śmierci Bogusza | zrzutka.pl

Foto: Policja Namysłów

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź