Start Na sygnale Tragiczny początek sezonu nad wodą. Nie żyją dwie osoby

Tragiczny początek sezonu nad wodą. Nie żyją dwie osoby

przez Nysa Hot

W poprzednim sezonie w rejonie Nysy nikt nie utonął. Ten niestety rozpoczął się tragicznie. W poniedziałek 3 czerwca w rzece Nysie Kłodzkiej, w rejonie Alei Wojska Polskiego, wyłowiono zwłoki mężczyzny w średnim wieku. 

Ciało zauważyła w poniedziałek wieczorem spacerującą w tamtych okolicach osoba. Wszystko wskazuje na to, że zwłoki musiały leżeć w wodzie już od pewnego czasu. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny i okoliczności w jakich doszło do jego śmierci.

Niestety, to nie był koniec tragicznych wieści znad wody. W nocy z poniedziałku na wtorek strażacy z Nysy i Paczkowa ruszyli do akcji ratowniczej. W zbiorniku Topola, który leży nieopodal Paczkowa, tonęło dwóch mężczyzn. Jednego z nich uratowali świadkowie zdarzenia, niestety drugi z mężczyzn utonął. Jego ciało znaleźli nurkowie z PSP w Nysie.

WOPR i Straż  Pożarna apelują o rozsądek i zachowanie ostrożności nad woda. Pamiętajmy, by nie pływać w miejscach, gdzie obowiązuje zakaz kąpieli, stosować się do zaleceń ratowników i nie wchodzić do wody po alkoholu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź