Start Hot Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje 46-letni mężczyzna

Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje 46-letni mężczyzna

przez Nysa Hot

27 grudnia, chwilę przed godz. 19.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na trasie między Nysą a Rusocinem doszło do potrącenia mężczyzny.

– Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierowca samochodu osobowego marki Dodge najechał na pieszego, który poruszał się nieprawidłową stroną jezdni. Potrącony mężczyzna nie posiadał też elementów odblaskowych – mówi st. sierż. Janina Kędzierska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Na miejscu pracowali strażacy, policjanci, a także zespół ratownictwa medycznego, który natychmiast ruszył z pomocą poszkodowanemu mężczyźnie.

– Mężczyzna został zabrany do szpitala powiatowego w Nysie – mówi kpt Dariusz Pryga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie. 

Niestety, 46-latka nie udało się uratować.

– Po przewiezieniu do szpitala mężczyzna zmarł – mówi st. sierż. Janina Kędzierska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Nyska Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie by wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Foto: Policja Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź