Start Aktualności Trwa II etap rekrutacji na studia w PWSZ w Nysie

Trwa II etap rekrutacji na studia w PWSZ w Nysie

przez Nysa Hot

Bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie i inżynieria produkcji, a może kosmetologia, pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne? Decydując się na darmowe studia w Nysie jest w czym wybierać. Trwa II etap rekrutacji na studia.

Studia w Nysie – Uczelnia z pomysłem

Rejestracja on-line odbywa się na stronie internetowej: www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl z obowiązkiem dostarczenia oryginałów dokumentów. Nyska Uczelnia oferuje kandydatom na studia 12 kierunków, bezpłatne studia stacjonarne, weekendowe oraz konkurencyjne cenowo studia zaoczne. ATRAKCYJNY SYSTEM STYPENDIALNY – m.in. stypendia mieszkaniowe.

Kierunki studiów:

STUDIA I STOPNIA LICENCJACKIE: administracja*, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, filologia angielska, filologia germańska, finanse i rachunkowość, jazz i muzyka estradowa, kosmetologia, pielęgniarstwo, psychofizyczne kształtowanie człowieka, ratownictwo medyczne.

STUDIA I STOPNIA INŻYNIERSKIE: architektura, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.

STUDIA II STOPNIA MAGISTERSKIE: bezpieczeństwo wewnętrzne, pielęgniarstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, jazz i muzyka estradowa (po uzyskaniu zgody MEiN).

rekrutacja na studia w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź