Start Aktualności Trwa konkurs na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego – głosujmy na Nysę!

Trwa konkurs na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego – głosujmy na Nysę!

Głosujmy na Nysę!

przez Nysa Hot

Starostwo Powiatowe w Nysie i Gminę Nysa reprezentuje projekt rewitalizacji obszarów miejskich – Regionalne Centrum Integracji i Rehabilitacji. Głosujmy!

12 edycja prestiżowego konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego to okazja do pokazania, jak zmieniają się miejscowości naszego regionu, a przestrzeń wokół nas staje się bardziej przyjazna dla mieszkańców. To też wizytówka aktywnych, lokalnych społeczności, gospodarności samorządowców, dbałości i zaradności o przestrzeń wokół nas.

✔Zgłoszenia konkursowe oceni komisja, w której będą pracować samorządowcy, a przede wszystkim eksperci – architekci, urbaniści i planiści.

✔Również mieszkańcy mogą głosować na najlepsze, najładniejsze i najbardziej przyjazne inwestycje – w głosowaniu internetowym na najlepszą przestrzeń publiczną roku wybiorą swoje ulubione projekty. Link do głosowaniahttps://przestrzen.opolskie.pl/glosowanie/

✔Lista realizacji jest opublikowana na stronie https://przestrzen.opolskie.pl/edycja-2021/

Termin głosowania: 04.10-10.10.2021 r.

Zwycięzców konkursu poznamy w listopadzie br. – wtedy zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia. Upominki otrzymają także internauci, którzy wzięli udział w głosowaniu i najciekawiej uzasadnili swoje wybory.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź