Start Aktualności Trwa pierwsza rekrutacja do Dekady. Wkrótce mają ruszyć kolejne

Trwa pierwsza rekrutacja do Dekady. Wkrótce mają ruszyć kolejne

przez Nysa Hot

Wciąż trwa budowa galerii Dekada. Obiekt ma zostać otwarty pod koniec listopada. Tymczasem trwa już pierwsza rekrutacja do pracy w galerii.

Prowadzi ją nyski pośredniak. Poszukiwanych jest 16 osób gotowych do pracy jako sprzedawca – kasjer w markecie spożywczym. Pracodawca oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony i wynagrodzenie od 3 000 zł + premie.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie jest także w kontakcie z dwudziestoma kolejnymi firmami, które otworzą swoje punkty w Dekadzie.

– Wysłaliśmy do nich listy intencyjne i zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieję, że kolejne oferty pracy dla mieszkańców naszego powiatu pojawią się niebawem. – mówi Małgorzata Pliszka, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie.

Zgodnie z zapowiedziami pracę w Dekadzie może znaleźć nawet 600 osób. W galerii oprócz sklepów będą m.in restauracja, kawiarnie, a także kino.

Więcej informacji o pierwszej rekrutacji do Dekady  – https://nysahot.pl/dekada-juz-rekrutuje/

Wizualizacja: JSK Architekci 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź