Start Aktualności Trwa sprzedaż biletów na Festiwal Ognia i Wody

Trwa sprzedaż biletów na Festiwal Ognia i Wody

przez Nysa Hot

27 sierpnia po dwuletniej przerwie powróci największe wydarzenie w regionie –  „Festiwal Ognia i Wody”.

W tym roku zamiast konkursów odbędzie się jedno, duże widowisko trwające 35 minut. Będą nie tylko fajerwerki, ale również pokaz laserów, stroboskopów i wyrzutni ognia. Przez spektakl pt. „Space Adventures”, czyli Kosmiczna Przygoda przeprowadzi nas lektor, który nawiąże do kosmicznej fascynacji twórczości Stanisława Lema.

– Zapraszamy wszystkich uczestników na plażę Ośrodka Rekreacji AKWA Marina, gdyż tylko z tego miejsca będzie można w pełni przeżyć pozaziemską podróż – ujrzeć zjawiska świetlne, które zostaną ustawione w stronę plaży i usłyszeć lektora, który jest niezbędny do przeżycia całości. Wstęp na spektakl będzie ograniczony, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort uczestnictwa w wydarzeniu – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina.

W tym roku impreza bedzie biletowana. W Internecie można już kupować wejściówki.

– Pierwsze 1000 wejściówek w promocyjnej cenie tylko 14,99 zł – warto kupić już teraz (…). Musicie tam być – to będzie PIĘKNE pożegnanie lata – mówi Bogdanowski.

Link do zakupu BILETÓW: https://www.kupbilet.pl/kultura/koncert/re0154/opis

Nowością w tym roku będzie również to, że podczas widowiska zostaną wykorzystane fajerwerki o najmniejszej zawartości CO2, a także, w trosce o zwierzęta, wykorzystane zostaną efekty pirotechniczne generujące obniżony poziom dźwięku.

– Uzupełnieniem całego widowiska będzie występ tancerzy ognia, którzy wejdą w interakcję z uczestnikami wydarzenia na plaży. Koncerty poprowadzą DJ, którzy przeprowadzą nas przez każdy rodzaj muzyki, aby osoby w każdym wieku mogły spędzić wyjątkowo czas – mówi Łukasz Bogdanowski.

Jak dodaje, niedziela będzie dniem dla dzieci i rodzin – plaża zamieni się w pole sportowe i duży plac zabaw.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź