Start Aktualności Trwa termomodernizacja szpitala i budowa domów dziecka

Trwa termomodernizacja szpitala i budowa domów dziecka

przez Nysa Hot

Starostwo Powiatowe nie zwalnia z inwestycjami. Dziś na dwóch z nich wizytowali członkowie zarządu powiatu  – Joanna Burska i Damian Nowakowski.

– Mimo wakacji, nie zwalniamy tempa i realizujemy rozpoczęte inwestycje.  Obecnie trwają prace związane z termomodernizacją budynku SP ZOZ ZOZ w Głuchołazach – mówi Damian Nowakowski, wicestarosta nyski.

Warto dodać, że Powiat Nyski zakończył pierwszy etap inwestycji dotyczący wymiany instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowy kotłowni węglowej na kotłownię gazową w budynku Szpitala nr 1 w Głuchołazach.

– W ramach prac termomodernizacyjnych planuje się wymianę instalacji elektrycznej oraz opraw oświetleniowych oraz dokończenie docieplenia elewacji szpitala. Ponadto trwają prace remontowe korytarza oraz pomieszczeń znajdujących się w Poradni Chirurgicznej, wymieniona została stolarka okienna, nowe oświetlenie. Realizowana inwestycja wpłynie na znaczną poprawę komfortu pracy, jak również pacjentów – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Zaawansowane prace trwają również przy budowie domu dziecka w Otmuchowie. Już niedługo powstanie nowoczesny i komfortowy obiekt, spełniający najwyższe standardy.

Dodajmy, że trwa także budowa domu dziecka w Korfantowie.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź