Start Aktualności Trwają promocje z okazji urodzin Bricomarché Nysa

Trwają promocje z okazji urodzin Bricomarché Nysa

przez Nysa Hot

Swoje pierwsze urodziny obchodzi nyski oddział Bricomarche. Sklep szybko zrobił furorę na rynku, stając się konkurencją dla innych marketów budowalnych. Dobra lokalizacja, fachowe doradztwo, promocje cenowe i szeroki asortyment pozwalają firmie na osiąganie dobrych wyników finansowych.

Z okazji urodzin sklep przygotował wiele atrakcji. Do wygrania są m.in. bujak lub kuchenka mikrofalowa. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage Bricomarche Nysa na Facebooku (https://m.facebook.com/bricomarchenysa/) i oznaczyć w komentarzu 3 swoich znajomych. Konkurs trwa do 3 sierpnia br. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 7 sierpnia.

W ramach urodzin odbyło się m.in. gotowanie na żywo z marką Ambition, czy też zorganizowano zabawę dla dzieci na dmuchańcach. Do tego obowiązywał też upust za zakupy oraz rozdawano upominki za zakupy powyżej 100 zł.

Jak mówi kierownictwo sklepu – zniżki z aplikacją lub kartą nie były duże, bo sklep praktycznie cały czas ma do zaoferowania asortyment w dobrej cenie i w każdym tygodniu kusi klientów nowymi promocjami. W tym tygodniu bonusy zgarniemy np. zakup farby.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź