Start Lifestyle Trytonki pomagają w dobie koronawirusa

Trytonki pomagają w dobie koronawirusa

przez Nysa Hot

Każdy pomaga jak może. Jedni szyją maseczki, inni drukują przyłbice na drukarkach 3d lub wspomagają internetowe zrzutki na sprzęt dla lekarzy i służb mundurowych. Dziś członkowie nyskiego PTTK wsparli lokalne szpitale. Duży szacunek za duże serducha.

Dzisiejsze przekazanie darów przez „PTTK TRYTON” jest zwieńczeniem akcji #trytonkipomagają. Wspólnymi siłami członkowie stowarzyszenia i ich przyjaciele zebrali m.in.: wodę mineralną, soki owocowe, ręczniki papierowe, mydło w płynie i wiele innych środków higieny osobistej oraz przydatne produkty spożywcze. Całość uzupełniły maseczki uszyte przez Annę Hasiak, która zainspirowała stowarzyszenie do działania. Dary trafiły do szpitali w Nysie i Głuchołazach.

Akcja była koordynowana przez Łukasza Jaska, a nad całością w imieniu Zarządu Oddziału PTTK TRYTON w Nysie czuwał w-ce prezes, Jarosław Srębacz.

fot. PTTK Tryton

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź