fbpx
Start Na sygnale Trzej mężczyźni zatrzymani za posiadanie narkotyków

Trzej mężczyźni zatrzymani za posiadanie narkotyków

przez Nysa Hot

Kolejna kontrola drogowa w Nysie zakończyła się zatrzymaniem za posiadanie narkotyków. O mężczyźnie, który miał przy sobie sporą ilość amfetaminy pisaliśmy wczoraj (Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. Wpadł podczas kontroli drogowej). W tym przypadku zarzuty usłyszały trzy osoby. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

-Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu w nocy z soboty na niedzielę pełniąc służbę w Nysie na ul. Kilińskiego zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. W trakcie kontroli ich czujność wzbudziło nerwowe zachowanie 39-letniego kierowcy, mieszkańca powiatu nyskiego. – relacjonuje nyska Policja.

Policjanci zaczęli podejrzewać, że mężczyzna może być pod wpływem substancji psychotropowych. Funkcjonariusze przeszukali wnętrze samochodu, a także kierowcę i pasażerów.

-U kierowcy policjanci znaleźli zawiniątko foliowe wypełnione białym proszkiem, a w pojeździe elektroniczną wagę. U pasażerów, 30- i 20-latka, policjanci zabezpieczyli kolejne dawki amfetaminy i marihuany. Łącznie zabezpieczono narkotyki o wadze 30 gramów. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani.

Cała trója usłyszała już zarzuty posiadania narkotyków. Mężczyźnie, który prowadził samochód pobrano krew do badań. Jeżeli wynik będzie pozytywny, usłyszy kolejne zarzuty.

0 komentarz
1

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź