Start Aktualności Turniej siatkówki o Puchar Rektora PANS i Burmistrza Nysy

Turniej siatkówki o Puchar Rektora PANS i Burmistrza Nysy

przez Nysa Hot

W niedzielę 24 września roku na Hali Sportowej Naszej Uczelni przy ul. Głuchołaskiej zakończył się dwudniowy turniej siatkówki żeńskiej o Puchar Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych i Burmistrza Nysy, który został zorganizowany w ramach obchodów 800-lecia Nysy.

Udział wzięły w nyskim turnieju 4 drużyny kobiet z czeskiego Stremberku, Warszawy, Wrocławia i Nysy. Finałowe mecze dostarczyły niesamowitych emocji, które wyłoniły zwyciężczynie Turnieju. Pierwsze miejsce zajął zespół z Czech – TJ STREMBERK, drugie miejsce – KSG Warszawa a trzecie – nasz zespół NTSK PANS Nysa. Czwarte miejsce przypadło drużynie z Wrocławia (MŁODY # VOLLEY). Sędziowie i trenerzy za najlepsze zawodniczki uznali: Martynę Kłodę, Maję Kott i Annę Śmidowicz (z Nysy).

Puchary i nagrody wręczali Rektor PANS dr inż. Przemysław Malinowski oraz Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz, a także Prezes NTSK PANS Nysa Dariusz Chodyniecki.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź