Start Hot TYLKO U NAS! Kiedy rusza kino w galerii DEKADA?

TYLKO U NAS! Kiedy rusza kino w galerii DEKADA?

przez Nysa Hot

Na otwarcie kina w galerii DEKADA czekają wszyscy fani X muzy. Przez pandemię i obostrzenia uruchomienie kina wciąż odsuwa się w czasie. Zapytaliśmy dyrektora obiektu, Macieja Kwita, kiedy możemy spodziewać się pierwszego seansu.

Nysa Hot: Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez naszych Czytelników jest to dotyczące kina w galerii DEKADA. Na jakim etapie jest ta inwestycja?

Maciej Kwit, dyrektor galerii DEKADA Nysa: Kończymy już prace projektowe foyer. Dostaliśmy kilka projektów do akceptacji, ale nie do końca odpowiadały nam kolory, dlatego eksperci pracują nad ich zmianą.

NH: A kiedy możemy spodziewać się pierwszego seansu w nowym kinie?

MK: Mam nadzieję, że premiera nowego Bonda (8 października) to będzie to wydarzenie, na które będziemy mogli Państwa zaprosić do naszego kina.

NH: To będzie kino sieciowe czy robicie je własnym sumptem?

MK: Zdecydowaliśmy, że robimy je sami. Doświadczenie w tej branży mamy duże, więc proszę nie obawiać, że będzie coś nie tak. Kino będzie 4-salowe. Będziemy pokazywać najważniejsze premiery, ale postaramy się mieć w repertuarze także pozycje dla koneserów.

NH: Ile będzie miejsc w nowym kinie?

MK: Jedna sala liczy średnio 140 miejsc.

NH: A macie już wybraną nazwę kina?

MK: Tak. Będzie nazywać się Prime Cinema.

Foto: Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź