Start Rozrywka Tym razem bez golizny

Tym razem bez golizny

przez Nysa Hot

W najbliższy piątek o godzinie 18.00 w sali wystawowej Muzeum Powiatowego w Nysie swoje najnowsze prace zaprezentuje Mirosław Zakrzewski. Jak zawsze przy okazji wernisaży otmuchowskiego artysty możemy spodziewać się wyśmienitej atmosfery. 

Wystawa „Abstrakcja – przestrzeń nieskończona”  zaskoczy tych z Was, którzy Zakrzewskiego znali jedynie z całego cyklu poświęconego kobiecie apokaliptycznej. Trzeba dodać kobiecie dość roznegliżowanej. Tym razem  autor dał upust swojej wyobraźni, rysując swoje wizje energii kosmicznej. – Mam nadzieję, że zmuszę widzów do refleksji nad bytem, czasem i potęgą światła – mówi dla nhot Mirosław Zakrzewski. – To moja pierwsza wystawa w tym roku, a wyróżnia ją to, że co jakiś czas będą do niej dochodzić kolejne elementy, czyli nowe obrazy. Serdecznie zapraszam 18 stycznia.

Nasz portal objął patronatem medialnym to wydarzenie. Gorąco polecamy! Możemy zdradzić, że już niedługo premiera nowej strony Mirka. Zapraszamy również do obejrzenia niedawnego wywiadu z artystą o sztuce i kobietach (zobacz).

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź