Start Na sygnale Tym razem oddają Wieżę Ciśnień

Tym razem oddają Wieżę Ciśnień

przez Nysa Hot

Wiemy, że raczej nie będzie „końskiego raju”, a przystań kajakowa zostanie oddana w inne ręce. Teraz niechciana jest także Wieża Ciśnień. Starostwo wypowiedziało umowę najmu harcerzom.

W maju ubiegłego roku ZHP Nysa otrzymał pod opiekę Wieżą Ciśnień. Dziś nyscy harcerze muszą szukać nowego lokum. Po wypowiedzeniu umowy najmu hufcowi, Starostwo Powiatowe najprawdopodobniej przekaże obiekt Gminie Nysa. – Bardzo źle się dzieje, że obecny zarząd powiatu sprowadza swą działalność do podstawowego administrowania i wszystko co wychodzi poza podstawowe ramy działalności jest odrzucane – ocenia radny Powiatu Nyskiego, Daniel Palimąka. – Ciężko mi to zrozumieć, tym bardziej że słyszy się o chęci odstąpienia od przygotowania kolejnej atrakcji turystycznej, na którą są już pozyskane pieniądze europejskie, a mianowicie na „koński raj” w obszarze poligonu. Nowych pomysłów czy przedsięwzięć nie widać.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź