Start Rozrywka Tym utworem Zofia Kalisz zachwyciła jurorów

Tym utworem Zofia Kalisz zachwyciła jurorów

przez Nysa Hot
Uczestnicy Nyskiego Studia Piosenki nie mogą spotykać się na wspólnych próbach, jednak chcą muzyką dzieli się z mieszkańcami. W internecie pojawił się zwycięski utwór Zofii Kalisz. 

Nim Nyski Dom Kultury zamknął swoją placówkę, na Małej Scenie im. Jerzego Kozarzewskiego zdążył odbyć się etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To właśnie podczas niego Zofia Kalisz zachwyciła jurorów. W tracie Turnieju Poezji Śpiewanej, uczestniczka Nyskiego Studia Piosenki zaprezentowała dwa utwory, które zapewniły jej 1. miejsce, a co za tym idzie awans do kolejnego etapu.
Jedną z piosenek, w wykonaniu młodej wokalistki, można odsłuchać na kanale YouTube. Tango Notturno ma teraz szansę zachwycić mieszkańców regionu. Utwór w aranżacji Darka Orłowskiego usłyszymy także na etapie powiatowym konkursu. Artyści planują udostępniać kolejne utwory. Tym samym Nyskie Studio Piosenki może muzycznie umilić ”kwarantannę” słuchaczom.
fot. NDK Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź