Start Aktualności „Uczciwy” przestępca sam zgłosił się na Policję. Był kompletnie pijany

„Uczciwy” przestępca sam zgłosił się na Policję. Był kompletnie pijany

przez Nysa Hot

Poszukiwany listem gończym mężczyzna sam zgłosił się do policjantów i wskazał gdzie jest. Powiedział, że czeka na policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali już „uczciwego” przestępcę. 43-latek spędzi za kratkami blisko dwa lata.

– Do nietypowej sytuacji doszło ostatnio w Komendzie Powiatowej Policji w Nysie. Do oficera dyżurnego zadzwonił mężczyzna, który oświadczył, że jest poszukiwany. Podczas rozmowy bez wahania wskazał również miejsce gdzie obecnie przebywa. 43-latek poinformował też, że jest gotowy na zatrzymanie i czeka na policyjny patrol. We wskazane miejsce udali się nyscy policjanci, aby sprawdzić czy zgłoszenie polega na prawdzie, ponieważ według dyżurnego mężczyzna mógł znajdować się pod działaniem alkoholu. Jego przypuszczenia potwierdziły się. Mundurowi w trakcie interwencji przebadali zgłaszającego na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu — miał ponad 3,5 promila. Jak się szybko okazało, nie miało to jednak wpływu na jego prawdomówność. Mężczyzna faktycznie był poszukiwany listem gończym – informuje nyska Policja. 

Mężczyzna najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

Foto: KPP w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź