Start Aktualności Uczeń SP 3 w Nysie najlepszy w województwie!

Uczeń SP 3 w Nysie najlepszy w województwie!

przez Nysa Hot

Kacper Kierys, uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie najlepszy w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2023/2024!


– 27 lutego w Opolu odbył się finałowy etap Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla szkół podstawowych. Kacper Kierys, uczeń klasy 8b naszej szkoły, nie popełnił w nim żadnych błędów, tym samym osiągając 100% i zdobywając tytuł laureata. Jesteśmy niesamowicie dumni z sukcesu Kacpra, który jest uśmiechniętym, koleżeńskim i skromnym uczniem. W najbliższych planach ma naukę w szkole średniej na profilu biologiczno-chemicznym. Cała nasza szkolna społeczność gratuluje Kacprowi i życzy mu dalszych sukcesów. Gratulujemy również nauczycielce chemii, pani Beacie Zdobylak-Zabłotni, która pomagała Kacprowi przygotować się do każdego z etapów konkursu – informuje SP 3 w Nysie.

My także przyłączamy się do gratulacji.

Foto: SP 3 w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź