Start Aktualności Uczennica Ekonomika powalczy o zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie!

Uczennica Ekonomika powalczy o zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie!

przez Nysa Hot

Uczennica nyskiego Ekonomika Paulina Tabaszewska zdobyła 3 miejsce podczas regionalnego etapu konkursu „Poznaj swoje prawa pracy” i jedzie na finał Ogólnopolski do Warszawy!

Paulina Tabaszewska z klasy 4RE zajęła 3 miejsce w etapie regionalnym i tym samym awansowała do etapu centralnego konkursu.

W etapie regionalnym w Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu wzięły udział dwie uczennice Ekonomika, oprócz Pauliny także Klaudia Szewczyk z klasy 5PM.

W etapie regionalnym poziom wiedzy uczestników był bardzo wyrównany. Dzięki aktywnemu udziałowi w konkursie nasze Laureatki poszerzyły swoją wiedzę na temat zagadnień związanych z prawem pracy, co pozwoliło jeszcze lepiej zrozumieć tę dziedzinę prawa. Dodatkowo, konkurs stanowił doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami z wielu szkół województwa opolskiego oraz ekspertami z zakresu prawa pracy – informuje szkoła.

Opiekunem dziewczyn była Magdalena Siemiątkowska.  Życzymy powodzenia w Warszawie!

Foto: Zespół Szkół Ekonomicznych w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź