Start Lifestyle Uczestnicy The Voice Kids zaśpiewali dla Wojtusia

Uczestnicy The Voice Kids zaśpiewali dla Wojtusia

przez Nysa Hot
Niesamowita inicjatywa młodych artystów. Piosenkarze znani z telewizyjnego show swoim talentem postanowili wspomóc Wojtusia z Nysy. 

 
1688 złotych – tyle zebrali uczestnicy The Voice Kids podczas Dobrego Koncertu w sieci. Młodzi piosenkarze śpiewali i zachęcali internautów do wpłacania datków do zbiórki przeznaczonej na leczenie 2 – miesięcznego Wojtusia z Nysy. Każdy z artystów nagrał muzyczny film ze swojego domowego studia. W sobotę usłyszeliśmy wykonania piosenek m.in. Demi Lovato, Ewy Farny,  czy Jessie J. Koncert w całości dostępny jest na kanale You Tube.
 
Przypomnijmy, że chłopiec choruje na nowotwór złośliwy nadnercza. Losem malucha zainteresowana jest cała Polska. Dlatego też w każdym tygodniu pojawiają się kolejne akcje charytatywne, które zasilają wirtualną skarbonkę. Na wspólnym liczniku jest już ponad 200 tysięcy złotych. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę na stronie siepomaga.pl.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź