Start Hot Uczniowie Carolinum najlepsi w województwie! 2 złote medale dla nyskiej szkoły!

Uczniowie Carolinum najlepsi w województwie! 2 złote medale dla nyskiej szkoły!

przez Nysa Hot

27 września 2023r. odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI FESTIWALU SZTAFET w Opolu. Uczniowie Carolinum zdobyli 2 złote medale. Na najwyższym stopniu podium w sztafecie 4x 400m stanęły zarówno męska, jak i żeńska ekipa!

➡️ 1 miejsce, tym samym, złoty medal mistrzostw województwa, wywalczyły dziewczęta w sztafecie 4x 400m w składzie :
Zuzanna Hoc
Natalia Kowalska
Oliwia Jaworska
Julia Gracz
Rezerwa: Lena Kowalska

➡️ 1 miejsce , tym samym, złoty medal mistrzostw województwa, zdobyli chłopcy w sztafecie 4x 400m w składzie:

Rezerwa: Franek Przystał

Serdecznie gratulujemy znakomitych wyników i zdobytych medali! Dodajmy, że opiekunem lekkoatletów jest Izabela Grzybowska.