Start Aktualności Uczniowie SP 3 w Nysie Mistrzami Województwa w mini-piłce siatkowej chłopców!

Uczniowie SP 3 w Nysie Mistrzami Województwa w mini-piłce siatkowej chłopców!

przez Nysa Hot

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie wygrali finał województwa opolskiego zdobywając złoty medal oraz kwalifikację do Mistrzostw Polski Szkolnych Igrzysk Dzieci.

Skład ekipy: J.Dereń, B.Pawlukowicz, P.Jastrzębski, F.Dunat, D.Cieślik, T.Olejniczak, D.Dąbrowski, T.Ryndak, F.Braniewski, D.Zwardoń, M.Jankowicz.

Trenerzy: Przemysław Kaczmarczyk i Paweł Satora

– Chłopcy bardzo pewnie pokonali placówki oświatowe z Opola i Olesna 2:0 a samym ścisłym finale pokonali gospodarzy z Sp19 Kędzierzynie-Koźlu na ich własnej hali w stosunku 2:1 – mówi trener Przemysław Kaczmarczyk.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.